«Canadiens» revanšējas Pitsburgā, «Sharks» izcīna otro uzvaru

Aizvadītajā naktī notika divas Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sērijas spēles, kurās uzvaras svinēja Monreālas «Canadiens» un Sanhosē «Sharks» komandas.

«Canadiens» hokejisti izbraukumā ar 3:1 pārspēja Pitsburgas «Penguins», sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Monreālas komandas labā divus vārtus guva Maiks Kamaljēri, bet vienreiz precīzi meta Braiens Džonta. Vienīgos vārtus «Penguins» labā šajā mačā guva Mets Kuks, kurš mača 5. minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā.

«Sharks» komanda ar 4:3 savā laukumā pieveica Detroitas «Red Wings», sērijā panākot 2-0.

«Sharks» rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Džo Pavelskis, bet pa reizei precīzi meta Raiens Klouvs un Džo Torntons, kurš trešā perioda 13. minūtē guva uzvaras vārtus. «Red Wings» labā vārtus guva Pāvels Dacjuks, Tomass Holmstrēms un Niklass Lidstrēms.