Cauņa iekļuvis Krievijas čempionāta kārtas simboliskajā izlasē

1 komentārs

Pagājušā gada labākais Latvijas futbolists Aleksandrs Cauņa iekļauts aizvadītās Krievijas premjerlīgas čempionāta kārtas simboliskajā izlasē pazīstamā portāla «championat.com» versijā.

Aleksandrs Cauņa

Aizvadītajā svētdienā Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda ar 3:0 savā laukumā pieveica Samāras «Kriļja Sovetov». Šajā spēlē Latvijas futbolists guva vārtus, ar precīzu sitienu izceļoties otrajā Krievijas čempionāta mačā pēc kārtas - Cauņa ar lielisku tālsitienu no aptuveni 30 metriem atklāja aizvadītās spēles rezultātu.

Tāpat pirmajā puslaikā Cauņa pēc sadursmes ar pretinieku vārtsargu saņēma brīdinājumu. Laukumā viņš pavadīja visas 90 minūtes, bet pēc mača atzina, ka vārtu guvums pret Samāras «Kriļja sovetov» ir skaistākais viņa klubu karjerā.

Jāpiebilst, ka Cauņa ir vienīgais CSKA futbolists, kurš iekļauts nedēļas simboliskajā izlasē.

Jau vēstīs, ka ar 12 punktiem sešās spēlēs CSKA komanda Krievijas čempionāta kopvērtējumā pakāpusies uz ceturto vietu, bet līderu godā ir pagājušās sezonas čempionvienība Sanktpēterburgas «Zenit» un Groznijas «Terek», kas izcīnījušas pa 13 punktiem.