Čavess neesot piedāvājis Krievijai izvietot stratēģiskos bumbvedējus

Apollo
0 komentāru

Venecuēlas prezidents Ugo Čavess noliedzis informāciju, ka piedāvājis Krievijai savas valsts teritorijā izvietot tālās darbības rādiusa stratēģiskos bumbvedējus, norādot, ka Krievijas bumbvedēji nepieciešamības gadījumā tikai varēs nolaisties Venecuēlā.

«Viņi saka, ka es krieviem esmu piedāvājis Laorčilu, ziniet, tā nav patiesība,» svētdien savā iknedēļas tradicionālajā televīzijas un radio programmā «Hallo, prezident!» pavēstīja Čavess. «Es Krievijas prezidentam Dmitrijam Medvedevam sacīju, ka jebkurā laikā, kad Krievijas stratēģiskajiem lidaparātiem būs nepieciešams piezemēties Venecuēlā savu stratēģisko uzdevumu veikšanai, Venecuēla būs viņu rīcībā.»

Kā sestdien aģentūrai «Intrefax» pavēstīja Krievijas Gaisa spēku ģenerālmajors Anatolijs Žiharevs, Čavess esot Krievijai piedāvājis savas valsts teritorijā izvietot tālās darbības rādiusa stratēģiskos bumbvedējus, nododot Maskavas rīcībā lidlauku Laorčilas salā. Viņš piebildis, ka Krievijas bumbvedēji varētu izmantot arī četrus vai piecus lidlaukus Kubā, ja abu valstu līderi pieņemtu šādu lēmumu.

Pagājušajā gadā Venecuēlu jau apmeklēja divi Krievijas stratēģiskie bumbvedēji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv