Čehi uzvar zviedrus, Slovākija - Kazahstānu

Šovakar pasaules hokeja čempionātā uzvaras izcīnīja Čehijas un Slovākijas izlases.

Čehi C apakšgrupā ar rezultātu 2:1 uzvarēja Zviedrijas hokejistus, taču ar to bija pa maz, lai apakšgrupā ieņemtu 1. vietu. Čehi palika otrie.

Pirmajā periodā vārti tika gūti jau pirmajā minūtē un tas notika mazākumā. Čehijas izlasi vadībā izvirzīja Tomašs Rolineks. Otrā perioda 5. minūtē Magnuss Svensons Pājarvi panāca neizšķirtu - 1:1. Vadību čehiem perioda vidū atjaunoja Petrs Hubačeks un tie arī bija pēdējie vārti šajā spēlē.

Citā spēlē uzvaru izcīnīja Slovākijas hokejisti, kas ar rezultātu 5:1 pārspēja Kazahstānas valstsvienību.

Latvijas izlase rīt aizvadīs otrās kārtas pirmo spēli un tiksies ar Zviedrijas hokejistiem. Spēles sākums pulksten 21. 15.