Ceļojums un mīlošs vīrietis: Ko patiesībā 8. martā vēlas sievietes?

Apollo
49 komentāri

Ko vēlas sievietes un vai viņām patīk, ja viņas palutina? Gatavojoties sarunu šova «Starp mums runājot» Sieviešu dienas speciālizlaidumam, kas jau 7. martā plkst. 21:00 būs skatāms televīzijā sievietēm «STV Pirmā!,» Valdis Melderis ir devies Rīgas ielās, lai tur sastaptām sievietēm vaicātu par īpašajiem pārsteigumiem, ko viņas vēlētos saņemt 8. martā.

Ceļojums un mīlošs vīrietis: Ko patiesībā 8. martā vēlas sievietes?

Foto: Evija Trifanova/LETA

Lutināšanu, vīriešu uzmanību un komplimentus, protams, vēlas izbaudīt ik katra sieviete. Tomēr, ja būtu iespēja saņemt visu, ko vien sirds kāro, lielākā daļa dāmu labprāt gribētu, lai viņām uzdāvina ceļojumu uz siltajām zemēm.

Taču, lai «neaplauztu spārnus» kungiem, kuriem nav tik liela rocība dārgu pārsteigumu sarīkošanā, sievietes noteikti nesmādēs nedz krāšņi pavasarīgus ziedus, nedz sirsnīgus vārdus no mīļotā vīrieša. 

Sagaidot Starptautisko sieviešu dienu, par prieku visām skatītājām, sarunu šovs «Starp mums runājot» būs īpaši vīrišķīgās noskaņās – tajā sabiedrībā zināmi kungi - dziedātājs Atis Auzāns, šefpavārs Raimonds Zommers, mūziķis un improvizācijas teātra aktieris Nauris Brikmanis, kā arī radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics dalīsies pieredzē, kā viņi mēdz lutināt savas sievietes.

Cik bieži dāmām jādāvina ziedi, kādām jābūt dāvanām un kā likt vīrietim manīt, kādu pārsteigumu vēlies saņemt? 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv