Ceļu policija 1.septembrī strādās pastiprinātā režīmā

Apollo
0 komentāru

Satiksmes uzraudzības biroja darbinieki 1.septembrī strādās pastiprinātā režīmā pēc īpaši izstrādāta darba plāna. Kā sacīja Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes uzraudzības biroja priekšnieka vietniece Vineta Mistre, šajā dienā posteņi tika maksimāli pietuvināti mācību iestādēm.

1.septembrī Satiksmes uzraudzības birojs izmantos gan visus iespējamos cilvēkresursus, gan tehniskos līdzekļus - fotoradarus un netrafaretās automašīnas, lai uzraudzītu satiksmes drošību. Viena no galvenajām prioritātēm būšot tā, vai bērni tiek pārvadāti autosēdeklīšos un uz paliktņiem, kā to prasa normatīvie akti, vai viņi ir piesprādzēti. Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta arī gājēju pārejām.

Ministre vēlas vērst autovadītāju uzmanību uz to, ka bērni 1.septembrī būs atgriezušies pēc brīvdienām un, iespējams, būs piemirsuši, kā jāuzvedas uz ielas. Tādēļ policija aicina autovadītājus ceļu posmos, kas ir tuvu skolām, samazināt braukšanas ātrumu.

1.septembris ir diena, kad ceļu satiksmē piedalās maksimāli daudz cilvēku, var rasties sastrēgumi, tādēļ policija sola aktīvi strādāt, lai visas iespējamās nedrošās situācijas novērstu.

Arī pirmo mācību nedēļu policija sola aktīvi uzraudzīt satiksmes drošību.

Ceļu policija 1.septembrī strādās pastiprinātā režīmā

Foto: Apollo

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv