Ceļu policiju pārdēvē par Satiksmes uzraudzības biroju [papildināta 16:14]

Apollo
0 komentāru

(Pievienota 5. rindkopa.) Ceļu policija gada sākumā pārdēvēta par Satiksmes uzraudzības biroju, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Linda Neimane.

Ceļu policiju pārdēvē par Satiksmes uzraudzības biroju

Foto: «Apollo»/R.Oliņš

No 1.janvāra VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes Sabiedriskās drošības pārvaldes 3.birojs jeb Ceļu policija pārdēvēta par Satiksmes uzraudzības biroju, norāda Neimane.

Tātad Edmunda Zivtiņa ieņemamais amats ir VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes uzraudzības biroja priekšnieks, atzīmē policijas pārstāve.

Kā stāstīja Neimane, līdz ar biroja pārdēvēšanu Zivtiņš ticis pie lielākām pilnvarām, jo iepriekš viņa tiešais šefs bija Sabiedriskās drošības pārvaldes priekšnieks. Savukārt tagad Satiksmes uzraudzības birojs ir tiešā Galvenās kārtības policijas pārvaldes pakļautībā. Šādi darbs vedīsies ātrāk, teica VP pārstāve, norādot, ka Zivtiņam iepriekš nebija tiesības rīkoties ar atsevišķiem dokumentiem, kas apgrūtināja Ceļu policijas darbu.

Kā ziņo aģentūra LETA, jaunizveidotajam birojam ir arī papildus funkcija - satiksmes drošības uzraudzība uz ūdens un gaisā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv