Čempionu duelī bezvārtu neizšķirts

UEFA Čempionu līgas centrālajā astotdaļfināla pirmajā spēlē Milānas «Inter» futbolisti savā laukumā «Giuseppe Meazza» stadionā cīnījas neizšķirti 0:0 ar pašreizējiem čempioniem «Manchester United».

Itālijas čempioni Milānas «Inter» pirmajā Čempionu līgas 1/8 fināla spēlē savā laukumā cīnījas neizšķirti ar pašreizējiem Anglijas Premjerlīgas un Čempionu līgas uzvarētājiem «Manchester United».

Vēl divās milžu cīņā Lionas «Olympique» savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar «FC Barcelona», bet Londonas «Arsenal» savās mājās ar 1:0 pieveica «AS Roma». Lionas klubu jau septītajā minūtē pēc lieliska soda sitiena vadībā izvirzīja Žuninju, bet 67. minūtē izlīdzinājumu panāca Tjerī Anrī. «Arsenal» labā uzvaras vārtus mača 37. minūtē guva nīderlandietis Robins van Pērsijs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Rezultatīvākā cīņa risinājās Madridē, kur vietējais «Atletico» cīnījās neizšķirti 2:2 ar «FC Porto» futbolistiem. Mājiniekus vadībā divreiz izvirzīja Maksi Rodrigess un Djēgo Forlans, tomēr abas reizes izlīdzinājumu panāca Lisandru Lopess.

Jāpiebilst, ka šo astotdaļfināla pāru atbildes spēles risināsies 12. martā.

UEFA Čempionu līgas 1/8 fināla pirmo spēļu rezultāti.

• Milānas «Inter» (Itālija) un «Manchester United» (Anglija) 0:0.
  • Lionas «Olympique» (Francija) un «FC Barcelona» (Spānija) 1:1. Žuninju (7); Anrī (67).
  • Madrides «Atletico» (Spānija) un «FC Porto» (Portugāle) 2:2. Maksi Rodrigess (3), Forlans (45+2); Lisandru (22, 72).
  • Londonas «Arsenal» (Anglija) un «AS Roma» (Itālija) 1:0. van Pērsijs (37-11m).