Čempionu līgā hokejā noskaidroti finālisti

Eiropas Čempionu līgā ir noskaidroti finālisti - Magņitogorskas «Metallurg» un Cīrihes «Lions» hokejisti, kas attiecīgi pārspēja Ufas «Salavat Julajev» un Espo «Blues».

Cīrihes klubs uzvarēja abās pusfināla spēlēs un tāpat kā Magņitagorskas klubs nodrošināja sev vietu finālā.

Krievijas klubu duelī šodien uzvaru ar 3:1 izcīnīja Magņitagorskas klubs. Abu komandu pirmajā spēlē Ufas klubs uzvarēja ar 2:1 un saskaņā ar Čempionu līgas nolikumu, ja atbildes spēlē uzvar otra komanda, tad pēc spēles beigām ir jāaizvada pēcspēles metienu sērija. Šoreiz pēcspēles metienos veiksmīgāki bija Magņitogorskas hokejisti, kas bullīšos uzvarēja ar 2:0.

Spēles pamatlaikā 28. minūtē Oļegs Tverdovskis vadībā izvirzīja «Salavat Julajev», bet pēdējās 20 minūtēs «Metallurg» hokejisti guva trīs bezatbildes vārtus. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Jans Mareks, Deniss Platonovs un Igors Mirnovs.

Otrajā pusfināla pārī šodien tikās Somijas klubs Espo «Blues» un Cīrihes «Lions» no Šveices. Abu komandu pirmajā spēlē Cīrihē pārāki ar 6:3 bija laukuma saimnieki.

Pirmā perioda sestajā minūtē Tibo Monnē vairākumā atklāja rezultātu, izvirzīdams «Lions» vadībā. 16. minūtē Matiass Zēgers arī vairākumā jau dubultoja pārsvaru. Somijas klubs pie panākuma tika otrā perioda vidū, kad precīzs bija Ismo Kuopala.

Spēles turpinājumā «Blues» spēLētāji centās panākt neizšķirtu un izraut arī uzvaru, taču vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju nepalīdzēja. Kad trešajā periodā bija jāspēlē mazāk par divām minūtēm, Žans Gijs Trudēls un Raiens Gārdners raidīja ripu tukšos vārtos, panākdami 4:1 par labu Cīrihes «Lions».

Tādejādi Cīrihes klubs uzvarēja arī otrajā spēlē un nodrošināja sev vietu finālā. Turnīra pirmās sezonas finālmači paredzēti 21. un 28. janvārī.