Čempionu līgas 1/4 finālā iekļūst «Bayern» un «Arsenal»

UEFA Čempionu līgā otrdienas vakarā kļuva zināmi pirmie ceturtdaļfinālisti - Minhenes «Bayern» un Londonas «Arsenal».

Arjen Robben & Frank Ribery

Aizraujoša atbildes spēle risinājās Florencē, kur «ACF Fiorentina» pirmā puslaika 28. minūtē pēc Huana Vargasa precīza sitiena izvirzījās vadībā un šāds rezultāts mājiniekus apmierināja, jo pirmajā mačā Minhenē tika zaudēts ar 1:2.

Īstu uguņošanu abas komandas sarīkoja otrā puslaika sākumā. Vispirms spēles 54. minūtē Stevans Jovetičs panāca jau 2:0, tomēr pēc sešām minūtēm «Bayern» pussargs Marks van Bommels samazināja rezultāta starpību (2:1). 64. minūtē Jovetičs vēlreiz panāca labvēlīgu rezultātu «ACF Fiorentina» komandai (3:1), taču jau pēc minūtes ar lielisku tālsitienu atbildēja Arjēns Robens (3:2).

Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, tādejādi «Bayern» futbolisti uzvarēja divu maču summā, pateicoties izbraukumā vairāk gūtajiem vārtiem.

Tikmēr «Arsenal» savā laukumā ar 5:0 sagrāva «FC Porto» komandu, kurai pirmajā spēlē viesos tika zaudēts ar 1:2. Spēles 10. un 25. minūtē ar precīziem sitieniem izcēlās dānis Niklass Bendtners, 63. minūtē Samirs Nasri panāca 3:0, bet jau pēc trim minūtēm ceturtos vārtus mājinieku labā guva Emanuels Ebue. Jau mača kompensācijas laikā Bendtners realizēja 11 metru soda sitienu, tādejādi gūstot savus trešos vārtus spēlē.

Divas astotdaļfinālu atbildes spēles notiks šo trešdien, bet vēl četri astotdaļfināla atbildes mači risināsies nākamo otrdien un trešdien.