Čempionu līgas finālā arī «AC Milan»

Jau mača kompensācijas laikā Masimo Abrozīni gūtie vārti neglāba AC «Milan» no zaudējuma Nīderlandes «PSV Eindhoven» Čempionu līgas pusfināla atbildes spēlē, tomēr rezultāts 1:3 nodrošināja Itālijas klubam vietu Eiropas prestižākā turnīra finālā.

Divu spēļu summā rezultāts bija neizšķirts 3:3, tomēr Milānas futbolisti tika tālāk viesos gūto vārtu dēļ. Finālā 25. maijā Stambulā AC «Milan» pretiniece būs Anglijas «Liverpool».

Eindhovenā laukuma saimniekus 9. minūtē vadībā izvirzīja dienvidkorejietis Dži Sunpaks. Laukumā notiekošo lielākoties kontrolēja «PSV Einhoven» futbolisti, un Filips Koku 65. minūtē, ar galvu noslēdzot centrējumu, panāca 2:0. Šāds rezultāts uzvarētāja noteikšanai gan nebūtu pietiekams, jo divu spēļu summā būtu neizšķirts 2:2.

Taču papildlaiks nebija vajadzīgs, jo jau kompensācijas laikā komandas apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms ar galvu precīzi sita Ambrozīni, bet jau nākamajā uzbrukumā trešos vārtus mājiniekiem guva Koku.