Centrāltirgu sola atbrīvot no «nevēlamām personām»

Apollo
0 komentāru

Rīgas Centrāltirgu sagaida ievērojamas pārmaiņas, jo tas ir pilsētai svarīgs objekts. Tā atzīst Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš.

Centrāltirgu sola atbrīvot no «nevēlamām personām»

Foto: Ieva Kaupuža/LETA

Liepiņš sarunā «db.lv» norāda, ka tirgus vide tiks sakārtota — tas attiecas gan uz ēku sakārtošanu, gan infrastruktūras uzlabošanu. «Lai būtu ērti piebraukt arī ar automašīnu, lai varētu ērti pārvietoties,» uzskata Liepiņš.

Viņš arī atzīmē «nevēlamu personu» atrašanos tirgus teritorijā. «Pārāk daudz te ir tādi, kas nav nākuši ne pirkt, ne ko pārdot. Izmanto stūrus, kur pasauļoties, tādējādi radot negatīvas emocijas apkārtējos,» — tā Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs.

Jaunais tirgus vadītājs arī atzīmē, ka, uzlabojot vidi, automātiski varētu atbrīvoties no tiem, kas tirgojas nelegāli.

Jau ziņots, ka Jelgavas domes deputāts, bijušais vairāku valsts uzņēmumu padomju vadītājs Dainis Liepiņš (LPP/LC) kļuvis par Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētāju.

Dažādos valsts amatos Liepiņš pērn nopelnīja vairāk nekā 133 tūkstošus latu. Viņš tiek uzskatīts par Rīgas vicemēra Aināra Šlesera (LPP/LC) «labo roku» un uzticības personu.

Līdz šā gada pavasarim, kad valdību atstāja partija LPP/LC, Liepiņš bijis Latvijas Pasta, Ceļu satiksmes drošības direkcijas un vairāku citu ar satiksmes jomu saistītu valsts uzņēmumu padomju priekšsēdētājs, kā arī valdes priekšsēdētāja vietnieks Rīgas brīvostā, vēsta «Zemgales Ziņas». 

Rīgas Centrāltirgus ir Rīgas domei pilnībā piederoša akciju sabiedrība.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv