Čerkovskim ceturtā vieta Pasaules kausa posmā

Deniss Čerkovskis svētdien Vācijas pilsētā Leipcigā izcīnīja 4. vietu Pasaules kausa posmā, un neveiksmīgāks starts jāšanā atkal liedza Latvijas modernās pieccīņas pārstāvim tikt uz goda pjedestāla. Par to aģentūrai BNS pastāstīja Latvijas Olimpiskās vienības sporta un zinātnes daļas vadītāja Marita Vilciņa.

Čerkovskis summā savāca 5624 punktus. Šaušanā viņa guvums bija 1120 punkti, paukošanā — 972, peldēšanā — 1228, jāšanā — 1116, bet skriešanā — 1188 punkti.

Pirmās divas vietas tika sadalītas tāpat kā pērn Atēnu olimpiskajās spēlēs — uzvarēja Krievijas sportists Andrejs Moisejevs (5688 punkti), bet otrais bija lietuvietis Andrejs Zadņeprovskis (5652). Trešajā vietā ierindojās ungārs Akošs Kalai (5648).

Čerkovskis ceturto vietu ieņēma arī Atēnu olimpiskajās spēlēs. Zirgi Leipcigā bija labi sagatavoti, tomēr trīs nogāztu šķēršļu bija par daudz, lai Čerkovskis tiktu trijniekā, norādīja Vilciņa.

Leipcigā startēja 31 valsts 77 pieccīņnieki, turklāt dalībnieku vidū bija astoņi spēcīgākie Atēnu olimpisko spēļu dalībnieki.