Cēsu novada Vaives pagastā uzlabos notekūdeņu attīrīšanas sistēmu

Apollo
7 komentāri

Piektdien, 5. aprīlī tika noslēgti līgumi ar atklāta konkursa «Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu (turpmāk NAI) rekonstrukcija Krīvu un Rīdzenes ciemos, Vaives pagastā, Cēsu novadā, projektēšana un būvniecība» iepirkuma uzvarētājiem. Ar SIA «Drafts VD» pašvaldība vienojās par Rīdzenes ciema esošo NAI rekonstrukciju, ar SIA «Lakalme» - par Krīvu NAI rekonstrukciju, portālu «Apollo» informēja Cēsu novada pašvaldības Projektu un vides speciāliste Inta Ādamsone

No kreisās: SIA Drafts VD valdes loceklis Arnis Lelītis un SIA Lakalme valdes priekšsēdētājs Imants Ārgalis.

No kreisās: SIA Drafts VD valdes loceklis Arnis Lelītis un SIA Lakalme valdes priekšsēdētājs Imants Ārgalis.

Foto: Publicitātes foto

Līgumi tika noslēgti ERAF aktivitātes «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000» ietvaros par projekta «Cēsu novada Vaives pagasta Rīdzenes ciema ūdenssaimniecības attīstība» un projekta «Cēsu novada Vaives pagasta Krīvu ciema ūdenssaimniecības attīstība» īstenošanai.

Līgumu ieviešanas rezultātā 2013. gada rudenī Vaives pagasta Krīvu un Rīdzenes ciemos paredzēts sasniegt normatīvajiem aktiem atbilstošu notekūdeņu attīrīšanu.

Abu ciemu ūdensapgādes sakārtošanas darbi projektu ietvaros ietver ne tikai NAI rekonstrukciju, bet arī ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu rekonstrukciju un paplašināšanu, kā ari ūdensgūtņu sakārtošanu. Paredzams, ka visi darbi tiks veikti vasaras sezonā.

Vaives pagasta Krīvu un Rīdzenes ciemu  ūdensapgādes sakārtošanas darbu kopējās izmaksas ir plānotas 460103,48 LVL. Projekta (identifikācijas Nr. CNP/ 2012/76 ERAF) attiecināmās izmaksas ir 377134 LVL, no kuriem Eiropas reģionālā attīstības fonda finansējums ir 320563,9 LVL, pašvaldības finansējums 56570,1 LVL. Pārējā kopējo izmaksu daļa (82969,48 LVL) ir pievienotās vērtības nodoklis, ko sedz pašvaldība.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. novembris

Vārda dienas

Zigfrīda, Zigrīda, ZigrīdsSigrija, Zigfrida, Zigda, Ziga, Zigrita, Zigrids, Zigrida, Zigra, Sigrūna, Sigrīda, Gunilla

Valūtu kursi

23.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv