Cēsu ugunsdzēsēju depo būvdarbi rit pēc plāna Attēlu galerija

Apollo
9 komentāri

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) būvniecība patlaban rit pēc plāna un to plānots pabeigt līdz 2014.gada nogalei, aģentūru LETA informēja valsts akciju sabiedrības «Valsts nekustamie īpašumi» (VNĪ) sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Laukšteina.

Pēc viņas teiktā, līdz šim visi darbi noritējuši, kā plānots. Ir pabeigti pāļu, režģžoga un cokola betonēšanas darbi, veikti lietus kanalizācijas, ūdensvada un saimniecības kanalizācijas izbūves darbi, kā arī, gatavojoties gada aukstākajam laikam, ir veikta pamatu un cokola betonējumu ieziemošana, izveidots grunts piebērums betona pamatu virsmām, jo betons nedrīkst izsalt, pastāstīja Laukšteina.

Viņa norādīja, ka turpmāk tiks veikti metāla karkasa montāžas darbi, kas varot turpināties arī ziemas sezonā.

LETA jau ziņoja, ka jaunā būve būs viens no pirmajiem ugunsdzēsēju depo Latvijā, kas pēdējo gadu laikā celts kā jaunbūve un projektēts atbilstoši ugunsdzēsēju darba vajadzībām. Jaunais depo būs tehniskā bāze ugunsdzēsējiem, kuri ikdienā rūpējas par Cēsu un arī Vidzemes reģiona drošību.

Projekta mērķis ir nodrošināt VUGD Vidzemes reģiona brigādes Cēsu daļas darbiniekus ar darbam un tehnikas novietošanai piemērotām telpām, ko līdzšinējās telpas nav spējušas pienācīgi nodrošināt.

Projekta plānotās izmaksas, kā norādīts VNI mājaslapā, ir 3 087 641 lats bez PVN, kas pilnā apmērā tiks segtas no valsts iestādes finansējuma. Būvdarbus objektā veic SIA «Modus būve».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. decembris

Vārda dienas

Klinta, Krists, Kristofers, Kristers, KristapsKristafors, Kristofs, KristofofS, Kristo, Kristens, Kristars, Karona

Valūtu kursi

18.12.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv