Ceturtā daļa iedzīvotāju domā, ka Rīgas domes opozīcija būs spēcīga

Apollo
36 komentāri

Ceturtā daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka topošā Rīgas domes opozīcija būs spēcīga.

Ceturtā daļa iedzīvotāju domā, ka Rīgas domes opozīcija būs spēcīga

Foto: Lita Krone/LETA

Kā liecina pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar LNT raidījumu «900 sekundes» veiktā aptauja, pieci procenti uzskata, ka opozīcija noteikti būs spēcīga, savukārt 21% domā, ka tā drīzāk būs spēcīga.

Šādu viedokli salīdzinoši biežāk izteikuši studenti un iedzīvotāji ar ienākumiem virs 300 latiem mēnesī uz vienu ģimenes locekli.

Vairāk nekā puse (53%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju neuzskata, ka šī būs spēcīga opozīcija - 35% domā, ka drīzāk nē, savukārt 18% uzskata, ka noteikti nebūs spēcīga.

Salīdzinoši biežāk šādu viedokli izteikuši vīrieši, cittautieši, Rīgas iedzīvotāji, ģimenē galvenokārt citā valodā runājoši, nepilsoņi, iedzīvotāji, kuri ir paši sev darba devēji, kā arī iedzīvotāji ar personīgajiem mēneša ienākumiem virs 300 latiem apmērā.

Piektdaļai jeb 21% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājuma.

Salīdzinoši biežāk šādu atbildi norādījušas sievietes, pilsētu, Vidzemes un Latgales iedzīvotāji, kā arī aptaujātie ar mēneša ienākumiem līdz 100 latiem uz vienu ģimenes locekli.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv