«Chelsea» labo divus Anglijas premjerlīgas rekordus

Anglijas premjerlīgas čempionāta priekšpēdējās kārtas spēlē jaunā čempionvienība «Chelsea» viesos ar 3:1 uzvarēja Mančestras «United» un laboja divus sacensību rekordus, kas piederēja tieši Mančestras klubam.

«Chelsea» komandai, kas sezonā tikusi pie 94 punktiem, tā bija 29. uzvara 37 mačos. Ja Londonas klubs premjerlīgas pēdējā spēlē svētdien uzvarēs Ņūkāslas «United», tad «Chelsea» būs 30 uzvaras un 97 punkti.

1999./2000. gada sezonā Mančestras «United» uzvarēja 28 no 38 spēlēm. Savukārt 1993./1994. gada sezonā, kad komandas aizvadīja 42 mačus, Mančestras «United» tika pie 92 punktiem.

Tāpat «Chelsea», iespējams, labos vēl vienu — ielaisto vārtu — rekordu. «Chelsea» vārtos šosezon bumba ir pabijusi tikai 14 reizes. Šajā rādītājā rekords pagaidām pieder «Liverpool», kas 1978./1979. gada sezonā ielaida 16 vārtus.

Otrdienas spēlē vārtus pirmā guva Mančestras «United» — astotajā minūtē precīzs bija Nīderlandes uzbrucējs Rūds van Nistelrojs. Jau pēc deviņām minūtēm Tjagu rezultātu izlīdzināja, bet 61. minūtē Islandes izlases uzbrucējs Eidurs Gudjonsens vadībā jau izvirzīja čempionus. Trešos vārtus «Chelsea» labā astoņas minūtes pirms mača beigām guva Džo Kols.