Cibuļska «Red Bull» iekļūst «Erste Bank Liga» pusfinālā

Austrijas «Erste Bank Liga» hokeja čempionāta pusfinālā iekļuvusi latviešu aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā komanda Zalcburgas «Red Bull», kas ceturtdaļfināla piektajā spēlē savā laukumā ar 4:1 pieveica Slovēnijas klubu Jeseņices «Acroni».

Latviešu aizsargs mačā rezultativitātes punktus neguva, taču nopelnīja divas soda minūtes, bet aizsarga lietderības koeficients bija neitrāls.

Ceturtdaļfinālā sērijā līdz četrām uzvarām «Red Bull» komanda kopumā aizvadīja piecas spēles un uzvarēja sēriju ar 4-1.

Pusfinālā Zalcburgas klubam pretī stāsies Vīnes «Capitals» un Grācas «99ers» sērijas uzvarētājs. Šajā duelī ceturtdaļfināla sērijas rezultāts ir 3-2 «Capitals» komandas labā. Aizvadītajā abu komandu spēlē Grācas klubs izcīnīja uzvaru ar 3:1.