Cibuļska «Red Bull» iekļūst «Erste Bank» līgas finālā

Austrijas hokeja «Erste Bank» līgas finālā ir iekļuvusi latviešu aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā komanda Zalcburgas «Red Bull», kas šodien piektajā pusfinālspēlē viesos ar 5:3 uzvarēja Vīnes «Capitals», informē portāls «eishockey.at».

Visā sērijā Zalcburgas komanda uzvarēja ar 4-1. Šodien «Red Bull» hokejisti bija nonākuši zaudētājos ar 0:2, taču prata atspēlēties un pēdējās trešdaļas vidū arī pārņemt vadību ar 3:2. Vīnes komanda gan panāca vēlāk 3:3, bet spēles izskaņā aukstasinīgāki tomēr bija viesi.

«Red Bull» labā vārtus guva Džeremijs Rebeks, Adrians Fosters, Valters Lī Svīts, bet divreiz precīzs bija Mihaels Siklenka. Zaudētāju rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Juha Rīhijarvi, Kristians Dolezals un Pols Hīlijs.

Cibuļskis aizvadītajā mačā nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -2.

Finālā Zalcburgas «Red Bull» tiksies ar Klāgenfurtes «KAC» komandu, kas pusfināla sērijā ar 4-0 uzvarēja Lincas «Liwest Black Wings» klubu.