Cibuļska «Red Bull» pusfinālā izvirzās vadībā

Otro uzvaru Austrijas «Erste Bank» hokeja līgas play-off pusfināla trešajā spēlē otrdien izcīnīja latviešu aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Zalcburgas «Red Bull» komanda.

Viesos «Red Bull» ar 4:1 uzvarēja Vīnes «Capitals» klubu, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1. Viesi līdz spēles 45. minūtei atradās vadībā ar 4:0, bet tad vienīgos vārtus «Capitals» kluba labā guva Raimunds Diviss.

Latviešu aizsargs šajā mačā rezultativitātes punktus un soda minūtes nenopelnīja, bet hokejista lietderības koeficients bija negatīvs –1.

Iepriekšējā abu komandu spēlē Zalcburgas komanda uzvarēja ar 4:2. Sērijas līdz četrām uzvarām nākamais mačs notiks 12. martā Zalcburgā.

Otrā pusfināla pārī Klāgenfurtes «KAC» ar 5:1 uzvarēja Lincas «Liwest Black Wings» komandu un sērijā «KAC» ir vadībā ar 3-0.