Cibuļskim zaudējums Vīnē, Rēdliham Pārdubicē

Austrijas «Erste Bank» play-off pusfināla pirmajā spēlē zaudējumu piedzīvoja latviešu aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā komanda Zalcburgas «Red Bull», kas izbraukumā papildlaikā ar 3:4 atzina Vīnes «Capitals» pārākumu.

Ceturtdaļfinālā sērijā līdz četrām uzvarām «Red Bull» komanda kopumā aizvadīja piecas spēles un sērijā ar 4:1 uzvarēja Slovēnijas klubu Jeseņices «Acroni». Savukārt Vīnes «Capitals» komanda ceturtdaļfinālā sērijā ar 4:3 uzvarēja Grācas «99ers» komandu.

Zalcburgas un Vīnes pirmajā komandu cīņā latviešu aizsarga rēķinā divas soda minūtes un lietderības koeficents +1. Pirmais periods noslēdzās neizšķirti 1:1, bet trešajā trešdaļā abas komandas guva vēl pa diviem vārtiem, un sekoja papildlaiks.

Pagarinājuma trešajā minūtē «Capitals» labā uzvaras vārtus guva amerikānis Dans Bjornlijs. Sērijas otro spēli komandas aizvadīs 8. martā Zalcburgā.

Savukārt Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē Jēkaba Rēdliha Pilzenes «Lasselsberger» ar 1:3 zaudēja Pārdubices «HC Moeller» komandai, un rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts — 1:1. Rēdliham aizvadītajā mačā negatīvs lietderības koeficients –1. Nākamos divus mačus komandas aizvadīs 8. un 9. martā Pilzenē.