Čīča, Roberto vai Daņiļenko - kurš iekaros Baļčunaites sirdi? Video Attēlu galerija

Apollo
20 komentāri

Dziesmā «Rudens roze» apvienojušies četri tautā iemīļoti skatuves mākslinieki - Andris Daņiļenko, Vita Baļčunaite, Dzintars Čīča un Roberto Meloni.

Čīča, Roberto vai Daņiļenko - kurš iekaros Baļčunaites sirdi? 2 attēli Atvērt

Šis Imanta Ozola un Eināra Lipes radītais skaņdarbs savulaik iekaroja plašu klausītāju mīlestību «Saulkrastu kapelas» un Latvijas Radio 2 dibinātāja Ulda Dukas izpildījumā, bet nu tā kļūs par tituldziesmu jaunajai koncertprogrammai «Rozes kaislības», kurā sadziedāsies Daņiļenko, Baļčunaite, Čīča un Roberto.

Dziesmas «Rudens roze» šā gada versijas aranžējumu veidojis un ģitāru iespēlējis Edijs Gņedovskis, bet ierakstā vēl piedalījies pianists Anatolijs Livča, akordeonists Kaspars Gulbis, kontrabasists Viktors Veļičko un bundzinieks Miķelis Vīte. Tieši šīs mūziķu grupas pavadībā dziesmas «Rudens roze» izpildītāji koncertēs programmā «Rozes kaislības» 13.oktobrī Valmierā, 19.oktobrī Ventspilī, 20.oktobrī Jēkabpilī, 26.oktobrī Rīgā, 2.novembrī Liepājā, 3.novembrī Jelgavā un 10.novembrī Cēsīs. 

«Rozes kaislības» ir muzikāls stāsts par gaišmatainās skaistules Rozes mīlas pasauli, kurā būtisku lomu spēlē divi dēkaiņi - čigānzēns un itāļu mačo. Tomēr pa īstam viņas sirdi spēj atkausēt vīrietis, kura acīs un balsī jaušams latvisks pamatīgums. Programmā - latviešu, čigānu un itāļu estrādes zelta dziesmas. 

Biļetes jau pieejamas «Biļešu Paradīzē». Koncerttūri piedāvā Latvijas Radio 2, organizē kompānija «Evermūzika». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv