Čiekurkalna tirgū atklāj Zemnieku centru

Apollo
0 komentāru

Pēc Rīgas Domes vicemēra Jāņa Dineviča (LSDSP) ierosmes, Rīgā, Čiekurkalna tirgū, tapis Zemnieku centrs — tirgus, kurā zemnieki no visas Latvijas bez starpniekiem var piedāvāt savu produkciju, portālu «Apollo» informēja LSDSP.

Čiekurkalna tirgus jau sadarbojas ar 28 zemnieku saimniecībām no visas Latvijas, un, lai sadarbība būtu abpusēji izdevīga, Čiekurkalna tirgus vadība zemnieku saimniecībām ir piešķīrusi 60% atlaidi īrei par tirdzniecības platību. Bet zemnieku saimniecības apņēmušās katru ceturtdienu un sestdienu piešķirt savai produkcijai atlaides pensionāriem, invalīdiem un maznodrošinātajiem, ja tie uzrādīs šo statusu apliecinošu dokumentu.

«Šāds Zemnieku centrs nebūs vienreizēja akcija, bet gan pastāvīga lauksaimnieciskās produkcijas tirdzniecības vieta. Pašreizējās sociālās un ekonomiskās problēmas prasa kompleksus risinājumus. Ar šādu centru atklāšanu zemniekiem tiek nodrošināta iespēja kontaktēties tiešā veidā ar pircējiem, neizmantojot starpniekus. Zemnieki, savukārt, dos atlaides maznodrošinātajiem rīdziniekiem,» klāsta Dinevičs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv