Čiekurkalna tirgū atklās zemnieku centra otro kārtu

Apollo
0 komentāru

Čiekurkalna tirgū sestdien plānots atvērt popularitāti ieguvušā «zemnieku centra» otro kārtu — zemnieki bija izrādījuši tik lielu interesi par iespēju tirgot savu preci šajā tirgū, ka bija nepieciešams paplašināt viņiem domātās tirdzniecības vietas,  informē LSDSP.

Zemnieku centrs Čiekurkalna tirgū

Foto: AFI

Rīgas vicemērs Jānis Dinevičs (LSDSP) secina, ka projekts ir izdevies un ar iespēju pircējiem piedāvāt savu preci ir apmierināti zemnieki, kas preci pārdod, apejot pārstrādātājus un tirgotājus, kā arī apmierināti ir rīdzinieki, kuri iegūst kvalitatīvus produktus.

Sestdien atklātajā «zemnieku centra» otrajā kārtā rīdzinieki varēs nopirkt gaļu un gaļas produktus, pienu un dažādus piena produktus, maizi, kā arī putnu gaļu. Šīs tirdzniecības vietas papildinās jau esošos dārzeņu, piena, maizes un citu pārtikas preču stendus. Līdz šim vispieprasītākie izrādījušies svaigi dārzeņi, kartupeļi, piens un maize. Rekordliels pieprasījums bijis 21. februārī, kad realizētas piecas tonnas piena, bet tirgu kopā apmeklējuši ap 20 tūkstošiem pircēju.

8. martā tirgus apmeklētājām paredzēti arī pārsteigumi — no pulksten 12 līdz 13 katrai daiļā dzimuma rīdziniecei būs dāvana — krūze svaiga Latvijas lauku piena. Gaidāmi arī citi pārsteigumi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv