Cik bieži jūs ar partneri mīlējaties?

Apollo
0 komentāru

Uz šo jautājumu atbildēja 3432 personas vecumā no 18 līdz 59 gadiem. Iznākums bija pārsteidzošs: divas trīs reizes nedēļā viens ar otru guļ 36 procenti precēto un 40 procenti neprecēto pāru, bet no vientuļniekiem tikai 19 procenti. 14 procentiem vīriešu iepriek­šējos divpadsmit mēnešos vispār nav bijis dzimumattiecību, 16 procentiem — dažas reizes.

Līdz šim valdījušo priekšstatu, ka visbiežāk dzimumattiecībās stājas jaunieši, vientuļnieki un personas ar vairākiem partneriem, zinātnieki ar skaitļiem bija atspēkojuši.

Tātad vientuļnieks, kas to vien dara kā kopojas, ir dažu skribentu izdomājums, lai veicinātu sava izdevuma noietu. Vairākums kopā dzīvojošo pāru mīlējās daudz biežāk, proti, 2,5 reizes nedēļā, vientuļnieki tikai vienu ce­turtdaļu no tā. Sievietēm pētnieki konstatēja līdzīgus rezultātus.

Pārsteidzoši bija arī tas, ka sagulēšanas biežums bija visai maz atkarīgs no rases, konfesijas vai izglītības līmeņa. Melnajiem ir tik­pat biežas dzimumattiecības kā baltajiem. Tikai latīņamerikāņiem procentuālais īpatsvars bija mazliet augstāks. Sievietes bez vidus­skolas izglītības ar seksu nodarbojās tikpat bieži kā vidusskolu absolventes un studentes.

Tas, kas tika atklāts attiecībā uz amerikāņiem, aptuveni attie­cas arī uz Eiropu. Kāda prezervatīvu ražotāja aptauja, kas aptvēra gandrīz 10 000 pieaugušo 14 valstīs (no 16 gadu vecuma), atklāja ko līdzīgu: arī Eiropā pāri mīlējas divas trīs reizes nedēļā, turklāt pāri bez laulības apliecības gan pie mums, gan viņpus dīķim ir miesaskārīgāki.

Vācijā vientuļnieki mīlējas tikai 69 reizes gadā, precētie viens ar otru guļ 118 reižu gadā. Partneri bez lau­lības apliecības mīlas priekiem nododas visbiežāk, proti, 146 reizes gadā — gandrīz trīsreiz nedēļā. Ar šādiem caurmēra skaitļiem viņi ierindojas aiz frančiem, kas apgalvo, ka mīlējoties 151 reizi gadā.

Sagulēšanas biežums bija visai maz atkarīgs no rases, konfesijas vai izglītības līmeņa.

Sagulēšanas biežums bija visai maz atkarīgs no rases, konfesijas vai izglītības līmeņa.

Foto: EPA

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv