Cīmanis: Brāļi Šici šobrīd ir teicamā formā

Apollo
5 komentāri

Vankūveras olimpisko spēļu sudraba medaļnieki kamaniņu divnieks brāļi Andris un Juris Šici šobrīd ir teicamā fiziskā formā, atklājis Latvijas kamaniņu izlases galvenais treneris Pēteris Cīmanis.

Pēteris Cīmanis

Foto: Ieva Čīka/LETA

Ceturtdien Latvijas izlasei noslēdzās treniņnometne Sočos, kur nākamgad norisināsies olimpiskās spēles. Kā izteicās treneris, tad ir tapis zināms, kas un kā Soču trasē ir jādara.

«Sportisti ir izmēģinājuši visu savu inventāru. Un ir zināma skaidrība par to, kas šeit der un kam šeit jābūt,» Cīmaņa teikto citē Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF). «Salīdzināt mūsu sniegumu ar citām komandām būs grūti un negodīgi, jo visas komandas tika sadalītas grupās. Katra grupa brauca savā laikā, un tas nozīmē, ka katrai grupai bija sava ledus kvalitāte. Mēs bijām vienā grupā ar austriešiem un kanādiešiem. Ja salīdzinām ar šīm komandām, tad mēs tur pat vien līdzās esam.»

«Visu izšķirs sacensības. No mūsējiem var uzslavēt Artūru Dārznieku, kas patiešām ir «sapūtis vaigos». Brāļu Šicu divnieks ir teicamā formā, ja salīdzina ar austriešu olimpisko divnieku. Mūsu izlases dāmas arī ir savā līmenī,» atklāja Cīmanis.

Tuvākajā laikā komanda grasās doties uz Lillehameri, kur jau nākamajā nedēļas nogalē tiks aizvadīts pirmais Pasaules kausa posms, bet pēc tam līdz decembra vidum ik pēc nedēļas tiks aizvadītas sacensības arī Īglsā, Vinterbergā, Vistlerā un Pārksitijā.

Pēc gadu mijas pasaules labākie kamaniņu braucēji tiksies arī Kēnigzē, Oberhofā un Altenbergā, bet 25. un 26. janvārī Pasaules kausa noslēdzošais, devītais, posms, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts, risināsies Siguldā.

Soču olimpiskās spēles notiks no 2014. gada 7. līdz 23. februārim, bet kamaniņu sacensības sāksies jau 8. februārī ar vīriešu vieninieku sacensībām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv