«Cīņas klubā» uzvar «Labvēlīgais tips»

Apollo
0 komentāru

Muzikālajā televīzijas šovā «Cīņas klubs», ko sestdienas vakarā tiešraidē raidīja LNT un «Radio SWH», sīvā cīņā uzvarēja «Labvēlīgais tips» ar dziesmu «Tu man virsū negāzies», iegūstot tiesības cīnīties par gada atraktīvākās dziesmas titulu «Cīņas kluba» superfinālā.

«Labvēlīgais tips» šova finālā iekļuva, ar nelielu balsu pārsvaru apsteidzot grupu «Otra puse», kas izpildīja dziesmu «Rīga». Savukārt finālā «Labvēlīgais tips» ieguva par aptuveni 200 skatītāju balsīm vairāk nekā Normunds Rutulis ar dziesmu «Par šo un to».

Grupas «Labvēlīgais tips» dziedātājs Andris Freidenfelds bija gandarīts par uzvaru: «Atzīšos, ka bija liels risks vēlreiz piedalīties šajā šovā, jo pagājušajā mūs izšvimpēja jau pirmajā raundā. Domāju, ka šoreiz mēs izbraucām cauri uz Dziesmu svētku rēķina. Dziesma «Paraparita» bija tāds cietumnieku šansons, kas daudziem varbūt nebija saprotams. Latviešiem jau vairāk patīk tādas dzērāju dziesmas kā «Tu man virsū negāzies.»

«Gribu arī pateikties konkurentiem. Bija patīkami piedalīties šajā «Cīņas klubā», jo pārējie dalībnieki ir arī no vecās gvardes un labi zināmi. Nezinu, kā būtu, ja pretī būti tie jaunie. Tiem jau līdzi neizlēkāt,» jokoja Fredis.

Šovā piedalījās arī Latgales grupa «Borowa MC» kopā ar Arti Dvarionas, kuri izpildīja dziesmu «Iededzies par Latviju», bet viņi neguva pietiekamu skatītāju atbalstu, lai kvalificētos finālam.

Nākamajā šovā «Cīņas klubs», kas notiks sestdien, 24. janvārī, piedalīsies «Cosmos» ar dziesmu «Pasaules galiņš», Ginta Ēķe ar kompozīciju «Dzirdi», Ozols un Nātre ar dziesmu «Pilsēta naktīs» un «S.P.B.» ar «The Moon».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv