«Cīņas klubā» uzvar «S.P.B.»

Apollo
0 komentāru

Sestdienas vakarā notikušajā muzikālajā TV šovā «Cīņas klubs» uzvarēja poproka grupa «S.P.B.» jeb «Smaragda pilsētas burvji» ar dziesmu «The Moon», pusfinālā uzvarot Ozolu un Nātri, bet finālā pārspējot Gintu Ēķi.

Septītā «Cīņas kluba» lielākais pārsteigums bija tā pirmais pusfināls, kurā sīvā konkurencē cīnījās vokālā grupa «Cosmos» un Ginta Ēķe. Ļoti līdzīgajā skatītāju balsojumā izšķirošās izrādījās pēdējās 10 sekundes, kurās Gintas Ēķes balsotāji izrādījās aktīvāki, līdz ar to atstājot šīs nedēļas favorītus - grupu «Cosmos» ar dziesmu «Pasaules galiņš» aiz svītras.

Otrajā pusfinālā, kurā cīnījās Ozols un Nātre ar dziesmu «Pilsēta naktīs» pret «S.P.B.» ar dziesmu «The Moon», konkurence bija līdzīgi sīva, tomēr skatītāji nobalsoja par labu «Smaragda pilsētas burvjiem».

«Zinot mūsu iepriekšējo pieredzi «Cīņas klubā», godīgi sakot, bijām ļoti pārsteigti par šādu rezultātu. Grupas vārdā gribu pateikties visiem, kas mūs atbalstīja. Liels paldies arī mūsu nosacītajiem pretiniekiem, jo bija ļoti patīkami spēlēt uz vienas skatuves. Runājot par pretiniekiem, mēs gandrīz bijām pārliecināti, ka «Cosmos» tiks finālā un vinnēs,» teic «S.P.B.«  taustiņinstrumentālists Artūrs Eglītis.

Nākamajā šovā «Cīņas klubs», kas notiks sestdien 31. janvārī, plkst. 21.10, LNT un Radio SWH tiešraidē, piedalīsies grupa «Double Faced Eels» ar dziesmu «Nauda krīt», Linda Leen ar kompozīciju «Feel so good», «Putnu balle» ar dziesmu «Viņa nu zin» un «Dzelzs vilks» ar «Uijā uijā nikni vilki».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv