«Cosmos» «Jaunajā Vilnī» prezentēs albumu krievu valodā

Apollo
0 komentāru

Pagājušā gada konkursa «Jaunais Vilnis» lauru vainagu turētāji, grupa «Cosmos» šī gada konkursā atkal būs redzama uz skatuves, bet nu jau kā pilntiesīgi svētku viesi. Konkursa dienās «Cosmos» arī prezentēs savu jauno albumu, kurā dziesmas būs pārsvarā krievu valodā.

«Cosmos» albums krievu valodā nāk kā likumsakarīgs turpinājums veiksmīgajai sadarbībai ar «Hansabanku», kā arī neticamajai veiksmei pagājušā gada konkursā «Jaunais Vilnis», kas nesa daudz citu viļņu, aizskalojot «Cosmos» koncertēt gan Lietuvā un Igaunijā, gan arī Krievijā un Ukrainā. Tā kā šajās valstīs cilvēki krievu valodu pieprot samērā labi, tā ir īstā auditorija, kura spēs novērtēt mūziku ar vārdiem krievu valodā.

«Mums tā dziedāšana daudzās mēlēs ir jau no šūpuļa ielikta, varam dziedāt pat valodās, kuras vispār nesaprotam, piemēram, Bobija Makferina paša izdomātajā valodā dziedājām tīri smuki» smej Andris Sējāns. «Krievu valodu drusku tā kā pat pieprotam, tāpēc pēc pirmā albuma, kas bija latviski, otrā, kas pārsvarā bija angliski, šis būs pamatā krieviski.«

Būtu kļūdaini iedomāties, ka šīs albums ir paredzēts tikai krievu auditorijai, galu galā puse no dziesmām ir pilnīgi nedzirdētas un Latvijā nemaz neatskaņotas. Taču jāatzīst, ka pamatā CD ir iecerēts, lai vairotu «Cosmos» atpazīstamību tuvējās kaimiņzemēs.

Albuma iekļauti arī divi dueti ar Laimu Vaikuli, par ko paši «Cosmos» puikas ir gauži priecīgi, «Laima ir estrādes mūzikas leģenda un mēs paši esam pieredzējuši kā cilvēki viņu mīl, nēsā uz rokām un nāk uz viņas koncertiem tuvajās austrumu zemēs. Un tas nav bez pamata. Tādu darbu kādu viņa iegulda savu koncertu veidošanā iegulda retais,» atzīst Juris Lisenko. 

Albumā būs dzirdamas tādas dziesmas kā «Тема героев» no kulta filmas «Бумер», divas Raimonda Paula dziesmas «Танго летнего сада» kopā ar Laimu Vaikuli un «Circenīša Ziemassvētki» ticiet vai nē krievu valodā. Arī speciāli pagājuša gada Jaunajam Vilnim radītā Kārļa Lāča dziesma «Ради любви». Visiem «Cosmos» vecuma paaudzes klausītājiem sirsnīgas atmiņas saistīsies ar dziesmiņu «Спят усталые игрушки» no visiem tik mīļā TV raidījuma. Diska otrajā daļā būs dzirdamas «Cosmos» repertuāra pārbaudītās vērtības — «Billie Jean», «Got to Get You into My Life» un citas.

Krievu auditorijā «Cosmos» ir jau tik atpazīstams, ka tiek pat parodēts populārajā Krievijas TV raidījumā KVN, kur Latvijas komanda lūdza «Cosmos» piedalīties šajā parodijā, par ko Latvijas komanda no paša Aleksandra Masļakova rokām saņēma balvu «Prezidenta Kivins».

«Cosmos» «Jaunajā Vilnī» prezentēs albumu krievu valodā

Foto: Reklāmas foto

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv