«Coss-Moss 2699» post rock/post metal koncerts

Apollo
0 komentāru

Eksperimentālais noskaņu vakars ar mūziku kā līdzekli, lai uz brīdi dotos mazā kosmosā, rudens zvaigžņotajās debesīs vai vienkārši drusku prom un atpakaļ melnā naktī. Šis jau būs otrais pasākums koncertu sērijā zem nosaukuma «COSS-MOSS». Iepriekšējais «COSS-MOSS 3019» notika šī gada 30. janvārī un toreiz tajā spēlēja pašmāju «Frailty», «Tesa», «Solaris», «The Black Tea» un kaimiņu lietuviešu atmosfēriskā, progresīvā post roka grupa «D.S». Šoreiz ar mūzikas palīdzību ceļot palīdzēs post roka post metal tumšās puses grupas «Soundarcade», «Frailty «un jaunpienācēji «The Black Drummer Is A Slave», kā arī dīdžeji, ievadot klātesošos arvien garākajās rudens naktīs.

«Coss-Moss 2699» post rock/post metal koncerts

Publicitātes foto

 
SOUNDARCADE
psychedelic/progressive post metal
Grupa, par kuru ir ļoti daudz mītu un nostāstu. Grupa, kas koncertē ļoti daudz gan uz vietējās skatuves, gan ārzemēs. Grupa, kuras spēks un kvalitāte koncertos izpaužas vislabāk.
Grupas bagāžā divi albūmi – «12 Songs Of Jackalope» un šīgada «Daughters Of Moalestia». 

FRAILTY
doom/death metal
Grupas skanējums, pagaidām, palicis nemainīgs – smagnējs, bet melodisks doom metal. Izdevuši EP šovasar un strādā pie jauna materiāla otrajam albumam.

THE BLACK DRUMMER IS A SLAVE
ambient/post-metal
Grupa izveidota 2007.gadā un pēc vairākām dalībnieku sastāva maiņām, šībrīža sastāvā ietilpst dalībnieki no grupām «To The Limit», «In.Stora» un «Jaialai». Grupa iesildījusi grupu «Talbot» un «Furnace» koncertus Latvijā.

Dj Dr. Scarons – aerobikas nodarbības iereibušiem pasažieriem
Dj Vecais Metējs - dark side of post rock/metal

Klubā «Melnā Piektdiena»
26.septembrī
Durvis vaļā: 19.00, sākums 20.00
Ieeja: 3 Ls

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv