«Crufts Riga. Rīgas kauss 2013» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Kādu suni izvēlēties ģimenei ar bērniem, bet kādu – mierīgam pensionāru pārim? Vai ir suņi, kas piemēroti alerģiskiem cilvēkiem? Kā pareizi kopt suni? Šie un vēl daudzi citi jautājumi nomoka ikvienu, kad tiek domāts par četrkājainā drauga izvēli vai arī suņa saimniekam ir kādas neskaidrības – tādēļ starptautiskā suņu izstāde «Crufts Riga. Rīgas kauss 2013» būs lieliska vieta, kurs vienkopus saņemt atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem.

«Crufts Riga. Rīgas kauss 2013» 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto.

«Pareiza suņa izvēle ir ļoti svarīga ne tikai jums, bet arī sunim. Suns dzīvo vairāk nekā 10 gadus, tādēļ ir būtiski izvēlēties četrkājaino draugu ne tikai pēc ārējā izskata, bet arī pēc rakstura un temperamenta,» ir pārliecināta Latvijas Kinoloģiskās federācijas prezidente Vija Klučniece. «Savukārt, ja izvēli jau esat izdarījis un atliek vien iegādāties kucēnu, tad šajā izstādē ir iespēja saņemt atlaidi suņa iegādei,» saka V. Klučniece.

Izstādē konsultācijas sniegs 27 Latvijas Kinoloģiskajā federācijā esošie dažādu šķirņu kinoloģisko klubu pārstāvji. «Crufts Riga. Rīgas kauss 2013» piedalīsies Latvijas Vācu aitu suņu klubs, kinoloģiskais klubs «RETO», Latvijas Kurtu klubs, Latvijas Molosu šķirņu suņu audzētāju klubs, Latvijas Mopšu klubs, Latvijas Ņūfaundlendiešu un lendzīru klubs, Latvijas Pekiniešu un japāņu hinu klubs, Latvijas Jorkšīras terjeru klubs, Latvijas Takšu un medību terjeru klubs, Latvijas Medību suņu klubs, Nacionālais Čaučau un primitīvo suņu šķirņu klubs, Latvijas Dekoratīvo suņu klubs, Latvijas Labradoru-retrīveru klubs, Latvijas Rotveileru klubs, Latvijas Bokseru šķirnes klubs, Latvijas Spanielu klubs, Latvijas Pūdeļu klubs, Latvijas Aitu un ganu suņu audzētāju klubs, Latvijas Centrālais sanbernāru klubs, Latgales Reģionālais dzīvnieku mīļotāju centrs, Terjeru cienītāju biedrība, Latvijas Dalmāciešu un dzinēju klubs, Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība, Valmieras Kennelklubs, Ogres Kinoloģiskais klubs, Talsu Kinoloģiskais klubs un Latvijas Amerikāņu Stafordšīras terjeru, bulterjeru un molosu šķirņu audzētāju klubs. Vairāk par klubiem: www.dogs.lv

Kā zināms, no 8. līdz 9. jūnijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā suņu izstāde «Crufts Riga. Rīgas kauss 2013», kurā piedalīsies labākie 3000 dažādu šķirņu suņi no 16 valstīm.  Izstādi dienas garumā kuplinās dažādi aizraujoši suņu paklausības un kanisterapijas paraugdemonstrējumi, kas allaž rada lielu skatītāju interesi. Būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija, kur par pievilcīgām cenām apmeklētāji savam mīlulim varēs iegādāties barību, vitamīnus, piemērotus tērpus un aksesuārus.

Starptautisko suņu izstādi «Crufts Riga. Rīgas kauss 2013» rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju. Vairāk: www.bt1.lv/crufts

Norises vieta un laiks:

8. un 9. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv