CSKA kā pēdējie iekļūst Gagarina kausa ceturtdaļfinālā

KHL astotdaļfināla sērijas izšķirošajā piektajā spēlē Maskavas CSKA savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Toljati «Lada» komandu, iekļūstot ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar Maskavas «Dinamo» hokejistiem.

Spēles 18. minūtē mājiniekus lielajā vairākumā vadībā izvirzīja Deniss Kuļašs, bet otrā perioda vidū Jevgēņijs Ketovs panāca izlīdzinājumu. Tomēr CSKA spēja vēlreiz izvirzīties vadībā un salauzt «Lada» pretestību, kad otrās trešdaļas pēdējā minūtē ar 20 sekunžu intervālu Oļegs Saprikins un Antons Buts panāca 3:1 CSKA labā.

CSKA un «Lada» duelis bija vienīgais, kurā uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešamas piecas spēles. Tagad kļuvuši zināmi visi KHL play-off jeb Gagarina kausa ceturtdaļfināla pāri: Kazaņas «Ak Bars» pret Omskas apgabala «Avangard», Jaroslavļas «Lokomotiv» pret Maskavas «Spartak», Maskavas CSKA pret Maskavas «Dinamo» un Mitišču «Atlant» pret Magņitogorskas «Metallurg».