CSKA uzvar Toljatī un sērijā panāk neizšķirtu

Šodien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) play off spēlē Maskavas «CSKA» izbraukumā pārspēja Toljati «Lada» komandu ar 2:1, tādējādi panākot arī neizšķirtu visā sērijā - 2:2.

Jau spēles otrajā minūtē Kirils Starkovs viesus izvirzīja vadībā ar 1:0. Perioda beigās Deniss Kuļjašs vairākumā panāca 2:0 un pirmā trešdaļa tā arī noslēdzās.

Otrā perioda 16.minūtē Jevgēņijs Ketovs vienus vārtus atguva, bet izlīdzināt rezultātu Toljati komandai neizdevās un Maskavas CSKA svinēja uzvaru ar 2:1. Abas komandas šajā sērijā ir pa reizei viesos uzvarējusi un arī piedzīvojusi zaudējumu.

Izšķirošais piektais mačs starp abām komandām 8.martā norisināsies Maskavā, bet pārējās komandas ceturtdaļfināla sēriju jau ir beigušas.