CVK reģistrē pirmo kandidātu sarakstu Saeimas vēlēšanām

Apollo
0 komentāru

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) pirmdien 10.Saeimas vēlēšanām kā pirmo reģistrējusi politisko partiju apvienības «Saskaņas centrs» (SC) deputātu kandidātu sarakstu, informē komisijā.

CVK reģistrē pirmo kandidātu sarakstu Saeimas vēlēšanām

Foto: Apollo

SC kandidātu saraksts ir reģistrēts visos piecos Saeimas vēlēšanu apgabalos - Rīgā, Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Kurzemē, un sarakstā kopā ir pieteikts maksimālais kandidātu skaits - 115 kandidāti.

Kā norādīja CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars, pēc saraksta reģistrēšanas sarakstu vairs nevar atsaukt, un grozījumus šādā kandidātu sarakstā drīkst izdarīt tikai CVK, svītrojot kandidātus, par kuriem saņemti atzinumi vai tiesas spriedumi, ka viņi neatbilst likuma prasībām vai izdarot sarakstā tehniska rakstura labojumus.

Sarakstu reģistrēšanas secībā Saeimas vēlēšanās tiks izlozēti arī sarakstu numuri. SC kandidātu saraksta pārstāvjiem pirmajiem būs iespēja vilkt lozi ar saraksta numuru. Izlozi CVK rīkos 6.augustā. Kandidātu sarakstu pieņemšana 10.Saeimas vēlēšanām turpināsies līdz 3.augustam.

10.Saeimas vēlēšanām reģistrētie kandidātu saraksti, ziņas par kandidātiem, priekšvēlēšanu programmas un statistika pieejami CVK mājas lapā internetā www.cvk.lv sadaļā «10.Saeimas vēlēšanas/Kandidātu saraksti, programmas».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv