«Dacia» atklāj jaunos modeļus «Dokker» un «Dokker Wan» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Kasablankas auto izstādē «Dacia» prezentējusi divus jaunus modeļus, kuri šogad papildinās «Dacia» modeļu klāstu - «Dokker», daudzpusīgs pasažieru furgons, un «Dokker Furgons», praktisks mazais furgons. Abi modeļi tiek ražoti Tanžīrā (Tangiers), un plānots, ka Marokā tie nonāks pārdošanā līdz jūnija beigām.

«Dacia» atklāj jaunos modeļus «Dokker» un «Dokker Wan» 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

«Dokker» ir praktisks un daudzpusīgs piecvietīgs pasažieru furgons, kuru iespējams pasūtīt ar vienu vai divām slīdošajām durvīm. Pateicoties tā plašajam bagāžas nodalījumam un modulārajam salona dizainam, tas ir ideāls klientiem, kuri meklē automašīnu gan kravas pārvadāšanai, gan ģimenes komfortam.

«Dokker Furgons», mazā tā paša modeļa furgona versija, pieejams ar vienu vai divām slīdošajām durvīm, un tā mērķauditorija ir biznesa klienti, it īpaši tirgotāji. Papildus tam, ka šis modelis ir uzticams un robusts, tā kravnesības kapacitāte ir viena no labākajām savā segmentā. Vēl kā papildus priekšrocības jānorāda tā modulārais salona dizains un ekonomiskais degvielas patēriņš.

Modeļa nosaukums «Dokker» ir atvasināts no angļu valodas vārda dockworker, un tas norāda par šo divu modeļu lielo kravnesības kapacitāti, kā arī to modulāro salona dizainu un robustumu.

Astoņus gadus pēc zīmola ieviešanas un pirmā modeļa Logan nonākšanas tirgū 2004.gadā Dacia, kas pieder Renault Grupai, ir kļuvusi par nozīmīgu spēlētāju auto industrijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv