Dagmāra Geislere — «Vanda. Atriebība aulekšiem»

Apollo
0 komentāru

«Jāņa Rozes apgādā» iznākusi jau ceturtā Vandas piedzīvojumu grāmata, kurā aprakstīti aizraujoši desmitgadīgās meitenes piedzīvojumi. Grāmatas ilustrācijas un vāka noformējumu veidojusi autore.

Dagmāra Geislere — «Vanda. Atriebība aulekšiem»

Publicitātes foto

Vanda, kurai vairāk par visu patīk dzīvošanās pa āru, kanēļmaizītes un melleņu pankūkas, nebūt nav sajūsmā par zirgiem. Tomēr — tavu sakritību! — tieši zirgaudzētavā viņai jāpavada vesela nedēļa, kamēr mamma ir komandējumā, bet tētis — ceļojumā. Vandai zirgi liekas par lielu, jāšanas skolotājs — par iedomīgu un meitenes — lecīgas kazas, toties viņas draugi (Katija un Fabiāns) iejūtas apbrīnojami ātri. It kā ar to vēl nepietiktu, atriebības plānus kaldina arī meiteņu nīdēju banda. Tomēr neviena neģēlība nepaliek nesodīta…

Par citiem Vandas piedzīvojumiem uzzini grāmatā «Vandas slepenās piezīmēs», «Vanda — ļoti slepeni» un «Vanda un meiteņu nīdēju banda».

Par autori
Vācu māksliniece un rakstniece, vairāku bērnu grāmatu autore Dagmāra Geislere dzimusi Zīgenē, bet pašlaik kopā ar ģimeni dzīvo netālu no Minhenes. Viņas mīļākās nodarbes ir: lasīšana un braukšana ar divriteni. Viņai patīk vētra, krāsainie zīmuļi, kabarē un garšo grūbu zupa un olu liķieris, bet netīk lielībnieki un filmas ar Maiklu Duglasu.

No vācu valodas grāmatu tulkojusi Iveta Galēja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv