Dailes teātris martā viesosies Ventspilī un Valmierā Attēlu galerija

Apollo
2 komentāri

Martā Dailes teātris viesosies Ventspilī un Valmierā – komēdija «Primadonnas» tiks rādīta Ventspils teātra namā «Jūras vārti», bet Blaumaņa joku luga ar dziedāšanu «Zagļi» piedalīsies V Rūdolfa Blaumaņa teātra festivālā Valmierā.

Dailes teātris martā viesosies Ventspilī un Valmierā 2 attēli Atvērt

Dailes teātris martā viesosies Ventspilī un Valmierā

Foto: Gunārs Janaitis

  • 16.martā plkst. 16.00 skatītājiem Ventspilī būs iespēja redzēta Kena Ludviga komēdiju «Primadonnas».

Kad divi neveiksminieki aktieri Leo Klarks un Džeks Geibls izlasa avīzē sludinājumu, ka bagāta kundzīte meklē savus mīļotos, sen neredzētos māsasdēlus, viņiem ilgi nav jādomā. Viņi taču ir īsti aktieri – kas par to, ka līdz tam spēlējuši tikai uz provinces skatuvēm. Kas viņiem ko nenospēlēt meklētos māsasdēlus un kļūt par miljonu īpašnieces mantiniekiem? Ko gan citu jūs varat sagaidīt no aktiera?! Dž.Dž.Džilindžera iestudētajā komēdijā skatītāji tiksies ar aktieriem Lauri Subatnieku, Intaru Rešetinu, Elīnu Dzelmi, Ilzi Vazdiku, Hariju Spanovski, Pēteri Liepiņu, Ievu Segliņu un Daini Grūbi.

  • 22.martā plkst. 18.30 Valmieras teātra Lielajā zālē ar izrādi «Zagļi» Dailes teātris piedalīsies V Rūdolfa Blaumaņa teātra festivāla programmā.

Kārļa Auškāpa iestudētajā joku lugā ar dziedāšanu, kam mūziku komponējis Juris Vaivods, personāžiem iet tiešām raibi, īsto un iedomāto zagļu tvarstīšana noved pie jautriem sarežģījumiem un veselas pārpratumu virknes. Kviešu zagļi pārvēršas par siržu zagļiem, un brīžiem liekas, ka pats saimnieks kļuvis ārprātīgs... Pirmās Blaumaņa sarakstītās lugas iestudējumā lomas atveido Harijs Spanovskis, Ērika Eglija, Ligita Skujiņa, Gints Grāvelis, Mārtiņš Počs, Artis Robežnieks, Kristīne Nevarauska un Jānis Paukštello.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv