Daļa Īrijas prostitūtu - cilvēktirdzniecības upuri

Apollo
0 komentāru

Organizācija, kas Īrijā strādā ar prostitūcijā iesaistītajām sievietēm, apgalvo, ka pieprasījums pēc tās pakalpojumiem Dublinā pieaudzis par 22%, vēstī «baltic-ireland.ie».

Daļa Īrijas prostitūtu - cilvēktirdzniecības upuri

Foto: Scanpix/Reuters

Gandrīz 50% no organizācijas «Ruhama» dienestu izskatītajiem gadījumiem attiecas uz cilvēktirdzniecības upuriem. Taču prostitūcija vienādi ietekmē jebkuru sievieti, tāpēc organizācija sniedz palīdzību neatkarīgi no tā, vai viņa ir cilvēktirdzniecības upuris vai nē.

Saskaņā ar «Ruhama» gada pārskatu, sieviešu vidū, kas 2009.gadā izmantoja brīvprātīgo organizācijas pakalpojumus, stāsti par seksuālo, fizisko un garīgo vardarbību bija ikdienišķa parādība.

Organizācija pagājušajā gadā palīdzējusi 196 prostitūcijas ietekmētajām sievietēm un skaitļi liecina, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu viņu skaits ir palielinājies par 22%. Tika sniegts atbalsts 26 ļoti jaunām sievietēm – cilvēktirdzniecības upuriem, no kurām viena bija nepilngadīga.

Gados jaunie cilvēktirdzniecības upuri vairumā gadījumu bijušas sievietes vecumā līdz 20 gadiem un skaitliski visvairāk ir no Nigērijas, Rumānijas un Kenijas. Bažas organizācijas darbiniekos rada fakts, ka recesijas ietekmē sievietes uzņemas lielāku risku nekā iepriekš.

«Ruhama» arī norāda, ka, neskatoties uz to, ka pieprasījums pēc organizācijas pakalpojumiem arvien pieaug, valdība tai ir samazinājusi finansējumu par 20%.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv