Daļēji atjaunota satiksme uz Brasas pārvada

Apollo
0 komentāru

Trešdien agri no rīta satiksmei pār Brasas pārvadu tika atvērta viena josla virzienā no Mežaparka uz centru, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Daļēji atjaunota satiksme uz Brasas pārvada

Foto: Ieva Čīka/LETA

Tomēr gājēju kustība pār tiltu joprojām ir slēgta. Satiksme vēl nav atjaunota arī zem tilta esošajā Laktas ielā. SIA «Rīgas ūdens» prognozē, ka pilnībā satiksmi pār Brasas pārvadu varēs atjaunot līdz trešdienas vakaram.

Brasas satiksmes pārvada rajonā turpinās ūdensvada avārijas seku novēršanas darbi, bet otrdien pilnībā tika atjaunota 11. tramvaja maršruta kustība pāri Brasas tiltam.

Joprojām būs mainīts 9. autobusa maršruts: autobusi no centra kursē pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Mazo Biķernieku ielu, Biķernieku ielu, Struktoru ielu, Brīvības ielu, Gustava Zemgala gatvi, Gaujas ielu līdz Brasas tiltam un tālāk pa maršrutu.

Virzienā uz centru 9. maršruta autobusi kursē līdz Gaujas ielai (apgriešanās loks), tālāk pa Gustava Zemgala gatvi, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

Papildu informāciju var atrast internetā: www.rigassatiksme.lv vai zvanot uz bezmaksas tālruni 80001919 (no plkst. 7.30 līdz 21.00), vai uz tālruni 1188.

Pārvada apkaimē esošo satiksmes ierobežojumu dēļ iespējamas satiksmes problēmas arī cituviet pilsētā. Līdz brīdim, kad satiksme būs pilnībā atjaunota, teritorijā ap tiltu, kā arī Sarkandaugavā un Mežaparkā dežurēs Valsts policijas un Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji, palīdzot iedzīvotājiem atrast apbraucamos ceļus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv