Dānijā parādījušies lielceļa laupītāji

Apollo
0 komentāru

Dānijā no Zviedrijas ieklīdušas lielceļa laupītāju bandas, kas uzbrūk autofurgoniem un dzīvojamiem treileriem, apdullina ar gāzi guļošos tūristus un tad viņus aplaupa, ziņo laikraksts «Copenhagen Post».

Lielceļu laupītāji rada aizvien lielākus draudus uz Zviedrijas ceļiem, kur viņi naktīs uzbrūk ceļotājiem, kas izvietojušies savos dzīvojamos treileros uz naktsguļu. Zviedrijas policija ziņo, ka šovasar jau reģistrēti 30 šādi aplaupīšanas gadījumi, lielākoties Zviedrijas dienvidos un rietumos.

Septiņos gadījumos laupītāji iesmidzinājuši anestēzijas gāzi mobilajos mājokļos, lai to iemītnieki nepamostos, kamēr viņi nozog vērtīgākos priekšmetus.

Pirmdienas naktī par šāda paņēmiena upuri kļuva kāds vācu tūrists, kas gulēja savā furgonā netālu no Farē tilta. Otrdienas rītā viņš pamodās ar šķebīgu dūšu un atklāja, ka kāds ir uzlauzis viņa furgona durvis un nozadzis naudas maku. Vordingborgas policijai ir aizdomas, ka šis vīrietis miegā ticis apdullināts ar gāzi.

Zviedrijas policija ir saistījusies ar Eiropas aģentūru «Europol» un lūgusi papildu informāciju par ceļu pirātiem.

«Mums ir aizdomas, ka tās ir noziedznieku bandas no bijušās Dienvidslāvijas,» teica Melndāles policijas pārstāvis Pērs Arne Nilsons, kas Zviedrijā koordinē cīņu pret laupīšanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv