Dānijas hokejisti papildlaikā pieveic Slovēniju Video

1 komentārs

Pasaules čempionāta Stokholmas apakšgrupas šīs dienas pirmajā mačā panākumu izcīnīja Dānijas valstsvienības hokejisti.

Dānijas hokejisti papildlaikā pieveic Slovēniju

Dānijas izlases divas reizes atspēlējās un papildlaikā ar 3:2 pieveica Slovēnijas hokejistus, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā.

Spēles 7. minūtē slovēņus vadībā izvirzīja Roks Tičars, otrās trešdaļas 4. minūtē Kims Stāls panāca izlīdzinājumu, bet 15. minūtē Tičars guva savus otros vārtus mačā, realizējot skaitlisko pārsvaru. Tomēr trešā perioda 6. minūtē vairākumā Mortens Madsens atkal atjaunoja līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet uzvaras vārtus papildlaika 2. minūtē guva Mortēns Grēns.

Atgādinām, ka dienas pirmajā spēlē Helsinkos Latvijas hokejisti ar 3:6 piekāpās Austrijas valstsvienībai.

Šovakar tiks aizvadītas vēl divas spēles, kurās Krievija spēkosies ar ASV, bet Kanāda tiksies ar Norvēģiju.