Datorsistēmas kļūdas dēļ gandrīz izliek no mājām īrniekus

Apollo
0 komentāru

Ņujorkas galvenā dzīvokļu pārvalde datorkļūdas dēļ no savām mājām gandrīz izlikusi simtiem amerikāņu, kas no pilsētas pašvaldības uz atvieglotiem nosacījumiem īrē mājokļus, vēsta «realty.mail.ru», atsaucoties uz «The New York Times».

Datorsistēmas kļūdas dēļ gandrīz izliek no mājām īrniekus

Foto: michael gallacher, licence

«Galvenā mājokļu pārvalde datorsistēmas kļūdas dēļ no ģimenēm, kurām varas iestādes subsidēja mājokļa īri, pieprasīja paaugstinātu maksu. Vairākums ģimeņu šādus maksājumus veikt nespēja, bet pārvalde draudēja viņus izlikt no saviem mitekļiem,» vēsta laikraksts.

Problēmas ar datorsistēmu, kas izskaitļo īres maksas par pilsētas mājokļu izmantošanu, sākās 2008. gada septembrī un novērstas tikai maijā.

Datorsistēmas kļūda izraisījusi nopietnas finansiāla un juridiska rakstura problēmas simtiem Ņujorkas maznodrošināto ģimeņu.

Visu šo laiku, kamēr īrnieki centās pierādīt, ka noticis pārpratums un viņiem nav jāmaksā paaugstināta īres maksa, viņiem ne reizi vien nācās ierasties tiesā. No īrniekiem pieprasīja par 200 ASV dolāriem vairāk nekā parasti, norāda laikraksts.

Viena no īrniecēm pat aizņēmusies naudu no radiniekiem, lai varētu nomaksāt aptuveni vienu tūkstoti ASV dolāru, ko palika parādā pilsētai datorsistēmas kļūdas dēļ.

Tagad Ņujorkas galvenā dzīvokļu pārvalde gatava izsniegt kompensācijas īrniekiem, kuri varēs pierādīt, ka viņu īres maksa bijusi nepamatoti paaugstināta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv