Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanai saņemti 89 projektu pieteikumi

Apollo
0 komentāru

Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra (BEMVA) sešās kārtās Eiropas Savienības struktūrfondu aktivitātē «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» ir saņēmusi 89 projektu iesniegumus, biznesa informācijas portālu «Nozare.lv» informēja BEMVA pārstāve Inese Bērziņa.

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanai saņemti 89 projektu pieteikumi

Foto: Lita Krone/LETA

Sestajā atlases kārtā saņemti 11 projektu iesniegumi daudzdzīvokļu māju siltināšanai.

Kopumā BEMVA visvairāk projektu iesniegumus ir saņēmusi no Vidzemes reģiona - 34, Rīgas reģiona - 25 un Kurzemes reģiona - 17. No Zemgales reģiona saņemti septiņi projektu iesniegumi, bet no Latgales - tikai seši.

Vērtējot pilsētu griezumā, visvairāk projektu pieteikumi daudzdzīvokļu māju siltināšanai saņemti no Valmieras - 30, Rīgas - 11, Ventspils - 9 un Liepājas - 6. Kopumā projektu pieteikumi ir saņemti no 24 apdzīvotām vietām.

Kā ziņots, aktivitātes «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Kopējais aktivitātē pieejamais publiskais finansējums ir 16 634 764 lati.

BEMVA jau ir apstiprinājusi 56 projektu iesniegumus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanai, kuri iesniegti pirmajās četrās atlases kārtās. Visvairāk projektu pieteikumu ir apstiprināts no Valmieras - 11 projekti, Rīgas - 8 projekti, Ventspils - 8 projekti, Liepājas - 4 projekti un Limbažiem - 4 projekti.

BEMVA noslēgusi desmit līgumus ar sešām pilnvarotajām personām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Valūtu kursi

24.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv