Daudzdzīvokļu mājas liftā Imantā aplaupīta sieviete

Apollo
41 komentārs

Aizturēts vīrietis, kurš daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā Imantā aplaupīja sievieti, portālu TVNET informēja Valsts policijā.

Daudzdzīvokļu mājas liftā Imantā aplaupīta sieviete

BNS foto/LETA

Novembra beigās Rīgā, Imantā, kāda sieviete iekāpa daudzstāvu mājas liftā kopā ar nepazīstamu vīrieti. Kad sieviete vēlējās kāpt no lifta ārā, svešinieks iesita viņai pa galvu ar pudeli, kā rezultātā sieviete saļima un vīrietis viņai atņēma somu, kurā atradās mobilais telefons, maks ar septiņiem eiro un citas personīgās mantas. Pēc nozieguma ļaundaris aizbēga.

Aculiecinieki izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, kas cietušo nogādāja ārstniecības iestādē.

Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti, veicot meklēšanas pasākumus, 30. novembrī aizturēja aizdomās turēto -1987. gadā dzimušo vīrieti. Jāpiemin, ka šis vīrietis jau iepriekš bija izsludināts meklēšanā par citu iecirkņu teritorijā izdarītiem noziegumiem. Viņš tiek turēts aizdomās arī par citām analoģiskām laupīšanām.

Turklāt viņš jau iepriekš daudz reižu sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv