Daudze atbalsta 16. marta pasākumu aizliegšanu

Apollo
0 komentāru

Lai gan Saeimas priekšsēdētājam Gundaram Daudzem (ZZS) ir  žēl, ka leģionāru atceres dienā 16. martā nevarēs notiks «Daugavas vanagu» organizētais pasākums, viņš tomēr atbalsta Rīgas Domes lēmumu aizliegt šajā dienā visus pasākumus.

Gundars Daudze

Foto: AFI

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Labrīt, Latvija!» Daudze atzina, ka atbalsta Rīgas Domes lēmumu aizliegt 16. marta pasākumus, jo šī diena tiek izmantota dažādu tautību politisko interešu vārdā un šajos pasākumos ir ļoti maz no piemiņas leģionāriem.

«Ņemot vērā to informāciju, kas ir no drošības iestādēm, šis lēmums ir pareizs,» uzskata Daudze.

Viņaprāt, nevajadzētu pieļaut, ka pie Brīvības pieminekļa vienā laikā pulcējas diametrāli pretēji politiski noskaņoti cilvēki.

«No vienas puses, tīri cilvēciski man kā latvietim ir žēl, ka «Daugavas vanagu» organizētais pasākums arī ir aizliegts,» vienlaikus atzīst Saeimas spīkers. «Diemžēl šis datums ir tik ļoti politizēts, ka šajā gadījumā, mēs gribot labu, brīžiem lejam ūdeni uz svešām dzirnavām,» noteica Daudze, piebilstot, ka jāņem vērā, kā šos notikumus atspoguļos plašsaziņas līdzekļi, īpaši tie, kas atrodas uz austrumiem no Latvijas.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv