Daudze nepiekrīt, ka ienākuma nodokļa palielināšana ir prettautiska

Apollo
0 komentāru

Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze (ZZS) atzīst, ka neviens no deputātiem nav laimīgs par to, kāds patlaban izskatās nākamā gada budžeta projekts. Tomēr viņš ir pārliecināts, ka apstiprināt šo budžetu ir «vienīgais pareizais solis».  

Gundars Daudze

Gundars Daudze.

Foto: Ieva Čīka/LETA

Daudze intervijā Latvijas Radio otrdienas rītā sacīja, ka nākamā gada budžeta projekts ir viens no visu laiku sarežģītākajiem. «Iepriekš jau bijām pieraduši, ka finansējums visām nozarēm tikai pieaug. Tagad ir citādi. Ilgākā termiņā šis budžets ir vienīgais un pareizais solis,» — tā Daudze.

Saeimas priekšsēdis teju kategoriski noliedz apgalvojumu, ka iedzīvotāju ienākuma nodokļa palielināšana būtu prettautisks solis. «No diviem ļaunumiem šis ir mazākais, lai nav jāsamazina neapliekamais minimums. Tad visvairāk ciestu tie, kuriem vismazāk naudiņas,» piebilda Daudze.

Jautāts, vai budžets tiks pieņemts, Daudze sacīja: «Ja domājam valstiski, tas tiks pieņemts. Ja budžetu nepieņem, tad valdība krīt. To nevar pieļaut. Kurš tad būs tas, kurš taisīs jaunu budžetu?»  

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv