Daudze no valdības gaida pārmaiņas valsts pārvaldē

Apollo
0 komentāru

Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze (ZZS) sagaida, ka drīzumā valdība piedāvās programmu par konceptuālām un visaptverošām pārmaiņām valsts pārvaldē.

Daudze no valdības gaida pārmaiņas valsts pārvaldē

Foto: Ieva Čīka/LETA

Daudze pārskatā par aizvadīto parlamenta sesiju norāda, ka Saeimas rudens sesija bijusi ļoti smaga un saspringta nākamā gada budžeta dēļ.

«Protams, kaislības ap budžeta pieņemšanu noteica arī spriedzi Saeimas darbā. Tomēr, neraugoties uz grūto situāciju valstī un ārkārtīgi sarežģīto nākamā gada budžetu, esmu pārliecināts, ka smagākais jau ir aiz muguras. Ir pieņemti lēmumi, kas nodrošina izmaiņas nodokļu politikā un, lai arī uzliek papildu nodokļu slogu, tomēr izbeidz ieilgušo nestabilitāti un neprognozējamību, tātad — nodrošina iespēju uzņēmējiem plānot savu darbību jaunajos apstākļos,» sacījis Daudze.

Vienlaikus viņš norāda, ka Saeima pavisam drīz no valdības gaida programmu konceptuālām un visaptverošām pārmaiņām valsts pārvaldē. Līdzīgas programmas, pēc Daudzes domām, jārada arī Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas veicināšanai un veselības un izglītības sistēmu reformai.

«Ja 2010. gada budžeta pieņemšanas gaitu un veidu mēs varam nosaukt par krīzes budžeta pieņemšanu, tad nākamajiem valsts attīstības soļiem jābūt plānotiem tā, lai netiktu pieņemti sasteigti un vēlāk koriģējami lēmumi,» uzsvēris Saeimas spīkers.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv