«Daugava» negaidīti pieveic FK «Ventspils»

«LMT Virslīgas» sestās kārtas spēlē šodien Daugavpils «Daugava» savā laukumā negaidīti ar 1:0 (1:0) pieveica FK «Ventspils» komandu.

Šajā mačā vienīgos vārtus spēles 29. minūtē guva Andrijs Porošins, kurš no apmēram 18 metru attāluma bumbu precīzi sita «Ventspils» vārtu tālajā augšējā stūrī.

Citā sestās kārtas mačā Ventspils «Tranzit» komanda savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar «Jūrmala-VV».

Rezultātu mača 37. minūtē atklāja «Tranzit» komandas kolumbiešu leģionārs Rodžers Kanjass, bet pašā pirmā puslaika izskaņā Dmitrijs Paplavskis izlīdzināja rezultātu.

Čempionāta kopvērtējumā FK «Ventspils» ar 13 punktiem ieņem otro vietu, par diviem punktiem atpaliekot no līderiem «Skonto», kas šodien savā laukumā tiksies ar čempionāta debitanti «Jaunību». Bet trešajā vietā esošajam «Liepājas metalurgam» ir 11 punkti. «Liepājnieki» šodien uzņems vēl vienu turnīra jaunpienācēju FK «Jelgava».

«Daugavas» komanda ar deviņiem punktiem pakāpās uz ceturto vietu kopvērtējumā, «Jūrmala-VV» ar septiņiem punktiem atrodas piektajā vietā, bet «Tranzit» ar pieciem punktiem atrodas septītajā vietā.

Vēl divās sestās kārtas spēlēs šodien Rēzeknes «Blāzma» savā laukumā cīnīsies ar «Olimps/RFS».