Daugavā pamana divus plostus ar kontrabandas cigaretēm

Apollo
24 komentāri

Naktī no 29. uz 30.novembri robežsargi Daugavā pie Indricas upes aptuveni piecu kilometru attālumā no valsts robežas aizturēja plostu ar 380 000 kontrabandas cigarešu, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone. 

Daugavā pamana divus plostus ar kontrabandas cigaretēm

Foto: Evija Trifanova/LETA

Viņa skaidroja, ka Daugavpils pārvaldes Piedrujas robežapsardzības nodaļas amatpersonas, pildot dienesta pienākumus, Daugavā pamanīja plostu, kas, peldot pa upi, šķērsoja valsts robežu. Izmantojot Valsts robežsardzes motorlaivu, Slobodas ciema tuvumā robežsargi plostu apturēja. 

Apskatot to, konstatēts, ka plostu veido 24 iepakotas melnos polietilēna maisos, savā starpā savienotas kārbas. Kārbās robežsargi konstatēja 100 000 cigaretes „Фест-7», 100 000 cigaretes «Queen super slim», 10 000 cigaretes «Queen Menthol» un 170 000 cigaretes «NZ Gold». Kopumā robežsargi izņēma 380 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par noziedzīgiem nodarījumiem tautsaimniecībā uzsākts kriminālprocess. 

Arī naktī uz otrdienu robežsargi Daugavā pamanīja plostu, peldam pa upi Latvijas valsts robežas virzienā. Tika novērota arī persona, kura pamanot robežsargus, nolēca no plosta un izpeldēja krastā Baltkrievijas teritorijā. 

Robežsargi par saviem novērojumiem informēja Baltkrievijas kolēģus, kuri plostu no 55 savstarpēji savietotām cigarešu kārbām pārtvēra. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv