Daugaviņam jāierodas Disciplinārajā komitejā

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) Disciplinārā komiteja izskatīs Latvijas izlases hokejista Kaspara Daugaviņa epizodi, kurā latvietis otrās trešdaļas izskaņā iesita norvēģim Olem-Kristiānam Tolefsenam.

Daugaviņš ar Tolefsenu visu spēles laiku apmainījām ar «laipnībām», bet līdz kautiņam spēlētāji tā arī netika. Otrā perioda beigās Daugaviņš ar nūju iesita Tolefsenam un tiesneši pēc ilgākas apspriedes nolēma latvietism piešķirt divu minūšu noraidījumu.

Tāpat IIHF izskatīs epizodi, kurā iesaistīts Itālijas izlases hokejists Vinsents Roko.

Atgādinām, ka Latvijas izlases hokejisti šajā čempionātā ar 2:5 zaudēja Krievijai, ar 3:2 pieveica Vāciju, ar 5:0 pārspēja Itāliju un ar 1:3 piekāpās Čehijai.

Nākamajā mačā pirmdien, plkst. 17.15 Latvijas valstsvienība spēkosies ar Dānijas izlases hokejistiem.